KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13327195
nr 1332 7195
Pär Siegård
(1887-1961), Sverige
Oljemålning, Blomsterstilleben. Olja på pannå, signerad, 53x36 cm
Pär Siegård, svensk målare och grafiker född 1887, död 1961.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 8 juni 2020
kl 20:31:10
8/6 11:46:21
Pär Siegård
Läs mer om Pär Siegård